Plastové poklopy s logom firmy

V roku 2016 sme pre našich najlepších zákazníkov zahájili výrobu plastových poklopov s logom firmy.

O firme PLAST-KOV. s.r.o.

Firma Milan Bogár vznikla v roku 2004 avšak podnikateľskej činnosti predchádzalo dlhoročné zbieranie skúseností na Slovensku aj v zahraničí. Hlavným produktom činnosti bolo zváranie plastov a ponuka výrobkov z plastov pre stavebníctvo, potravinárstvo a chemický priemysel. Ťažký začiatok jedného človeka bojujúceho s opatrnými zákazníkmi sa po krátkom čase stal minulosťou. Neskôr na základe myšlienky poskytnúť svojim klientom komplexnejšie služby sa firme podarilo skĺbiť v súčasnosti dva vysoko napredujúce výrobné smery a postupne sa čoraz viac do produkcie začalo pretláčať spojenie plast-kov, kde plast je výborným tvárnym prvkom pre konečný výrobok a kov zabezpečuje jeho bezpečnostnú a stabilnostatickú zložku.
Našu ponuku dopĺňame o kovovýrobu a elektroinštaláciu.

V roku 2012 sa živnosť Milan Bogár pretransformovala na PLAST-KOV s.r.o.

Kúpou technológie na striekanie polyuretánovej peny a polyurey sa obzor podnikania rozšíril na bezkonkurenčné tepelné izolácie, hydroizolácie a taktiež sa rozbehla výroba zateplených šácht s pôsobením zemského tepla.

Aj v čase keď iné firmy ťaží kríza, Milan Bogár svojou húževnatosťou, veľkou vôľou prispôsobiť sa potrebám zákazníka, kvalitným výrobným prístupom, neustálymi inováciami zaznamenáva vzostup. Zo svojím tímom dnes patrí medzi najväčších dodávateľov plastových šácht a nádrží na Slovensku a taktiež rastie záujem o produkty firmy Plast-kov s.r.o. aj v zahraničí.

PLAST-KOV s.r.o. © 2023
mobil: 0915 855 389, e-mail: info@plast-kov.sk
Mapa stránok